آبا نت بار

ارائه دهنده خدمات حمل و نقل

آبا نت بار

راهنمای ثبت سفارش

جهت دریافت فایل راهنما به صورت انیمیشن با فرمت mp4 اینجا کلیک کنید 

جهت دریافت راهنمای ثبت سفارش با فرمت pdf اینجا کلیک کنید 

 راهنمای ثبت سفارش از طریق موبایل

1- شما می توانید  با داشتن یک خط تلفن همراه وکد ملی در سیستم ثبت نام نمایید . اگر هنوز ثبت نام نکرده اید بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید .

2-  اکنون می توانید وارد بخش سفارشات شده و سفارش حمل بار خود را انجام دهید  

 

3 -  شما در این مرحله می بایست آدرس مبدا بار خود را وارد نمایید . در صورتی که قبلا از همین مبدا مورد نظر به صورت آنلاین سفارش بار داده باشید آدرس مورد نظر در لیست موجود است و شما می توانید به راحتی آنرا انتخاب و گزینه آبی رنگ یعنی مرحله بعد را کلیک کنید  در غیر اینصورت شما می بایست گزینه آدرس جدید (لینک زرد)  را انتخاب نمایید . دقت کنید در این صفحه اگر جمله "آدرس روی نقشه ثبت نشده است ... !!!"   جلوی هر کدام از آدرسها بود نگران نشوید در صورتی که کار با نقشه را می دانید روی آیکون نقشه کلیک کنید در غیر اینصورت از این مرحله عبور کنید همکاران ما آنرا برای شما تصحیح خواهند کرد . دقت کنید در هنگام ثبت آدرس جدید فقط نام فرستنده یا گیرنده ، شماره تماس و خیابان یا محله اجباری است 

5- پس از انتخاب آدرس مبدا شما باید گزینه مرحله بعد را کلیک نمایید و مراحل بالا را برای انتخاب مقصد بار خود انجام داده و پس از انتخاب مقصد مرحله بعد را کلیک نمایید

 

6 - در این مرحله شما باید نوع بار خود را انتخاب نمایید به عنوان مثال (اثاث منزل - مبلمان یا سرویس خواب ) سپس وزن بار خود را به کیلوگرم وارد نموده و خودرو مورد نظر خود را از لیست انتخاب نمایید در صورتی که بار حجم دار نظیر فوم ابر اسفنج و نظایر آن را دارید می بایست آنرا مشخص نمایید در غیر اینصورت گزینه غیره را انتخاب نمایید و در نهایت زمان مورد نظر خود را برای حمل بار انتخاب نمایید لازم به ذکر است که در صورتی که گزینه حمل بار در آینده را انتخاب نمایید می توانید از 5 تا 50 درصد تخفیف استفاده نمایید . 

7- برای شما پیام کوتاه ارسال می گردد و سفارش شما ثبت می گردد پس از مدت زمان کوتاهی اپراتور مبلغ هزینه حمل بار شما را  با کمک سیستم محاسبه می نماید ودر سایت ثبت می نماید و برای شما پیامک این پروسه ارسال می گردد شما باید با مراجعه به حساب خود و در قسمت حساب کاربری نتیجه را دیده  وفاکتور خود را ملاحظه نمایید در صورتی که با مبلغ مورد نظر موافقت دارید نوع پرداخت خود را از میان گزینه های پایین صفحه انتخاب نموده و تایید نمایید . حالا سفارش را تایید نهایی کرده گزینه ثبت را بزنید . 

8- اکنون فاکتور شما آماده انجام خدمت است می توانید در موعد مقرر منتظر حضور راننده  و خودرو مورد نظر خود باشید